Училище любимо, ти плачеш за клечка кибрит..

Go down

Училище любимо, ти плачеш за клечка кибрит..

Post  ivenceto_1996 on Thu Apr 16, 2009 1:07 am

Такаа.. нашия втори дом- училището.
Коя ви е любимата учителка?
най- омразната?
най- големия образ?
най- красивата?
разкажете малко за тях? интересни случки с тях.. слушаме?
ivenceto_1996

View user profile

Back to top Go down

Re: Училище любимо, ти плачеш за клечка кибрит..

Post  elfsi on Mon Jul 13, 2009 5:41 am

Амии..ще говоря за старото,че в новото технически още не съм ученичка XD

Най-омразна ми беше тая по физическо. Заяждаше се с мен цяла година,само щото последните 2 месеца като бяхме 6-и клас с една приятелка лееко й пропускахме часовете XD По химия и физика по-скоро ме плашеха, особено тая по химия. Гледа някакво страшно,фъфли по странен начин и ходи все едно има дървен крак XD А по физика просто заради самия предмет..абсолютно нищо не съм научила цяла година, тая петица е влетяла някак случайно на дипломата ми XD

Най ме кефеха класната,дето е по английски, и госпожата по руски. Ама такива яки другаде няма. Особено госпожата по руски XD Започна да ни преподава в 5-и клас..Дотогава бях учила руски 3 години и не знаех грам и половина, а после даже взе лееко да ми става интересен XD Госпожата е адския пич, само някакви шеги пуска и въобще тя ще ми липсва най-много от цялото даскало. Тая година, понеже нали бяхме 7. клас, не ни даваше абсолютно никакви домашн и по-голямата част от втория срок го прекарахме в гледане на филми в кабинета ^^

А класната сме я подлагали на всякакви изпитания XD Горката има железни нерви XD Всеки час по английски = страховита лигня от мен и още 3-4 човека..А ние сме направо нетърпими XD

Ии ъъ някакви случки.. то не е точно забавна случка,ама.. Неведнъж в часа по химия сме се надвиквали в отчаяни опити да чуем какво казва госпожата,че момчетата не са ни позволявали да чуем и дума.. Или пък си размяткваха насам-натам един презерватив,сякаш през живота си такова нещо не са виждали о.О Един път даже пушиха на последния чин в дъното на стаята, госпожата точно обясняваше за халогените,ако не се лъжа Laughing
elfsi

View user profile

Back to top Go down

Back to top