stiifi...странна птица!

Go down

stiifi...странна птица!

Post  stiifi on Tue Mar 31, 2009 1:19 am

Здравейте на всички! Казвам се Стефани, живея в град Варна и съм администратор на този форум. Обичам музиката и киното, вярвам че и други са като мен, затова и създадох този форум. Приятелски настроена съм към всички и съм готова да ви помогна във всеки един момент. Няколко любопитни факта за мен:

1.Не обичам гъби и морски дарове (въобще, нещо излязло от водата). Просто стомаха ми не ги понася!
2.Научих се да карам колело, когато бях на 13.
3.Уча в две училища едновременно.
4.Скачала съм с парашут.
5.По-малка съм отколкото предполагате Wink

Нямам любим стил музика, но имам предпочитания към алтърнитив, рок и метъл музиката. Любимите ми групи са Three Days Grace и Metallica. Обожавам ги ! Напоследък съм се запалила и по гънс...шанс.
Пея в хор, откакто съм на 6 и съм ходила в Русия, Белгия, Австрия и Германия с диригентката и хора. Имам късмет, че леля ми е стюардеса и ме е водила в Париж, Дубай, Лондон, Сидни и Бразилия. Не мога да кажа, че харесвам всичките страни, защото престоя на леля ми за жалост беше само 2 дни и неможах да видя нищо необикновено. Все пак, от тогава съм запалена туристка и обичам да пътувам извън страната. Бях и планинарка по едно време, но на 25-ти Август 2006-та ме накараха да извървя над 56 км. по 30 градусов наклон само за един ден, за да стигнем Мусала без лифт. Вече не искам и да чуя за Рила a-sick08 . Обичам да рисувам, но не мога, затова и не си давам много зор. Когато имам нужда от рисунка, просто карам някоя приятелка да ми направи една...толкова е просто. Не съм манипулаторка, но умея да изнудвам. Не е нарочно, в повечето случаи дори жертвите ми не се усещат, но е факт, че почти винаги получавам ,това което искам.

Ако имате въпроси...задавайте ги! Very Happy
stiifi
Admin

View user profile http://hollywood.forumotion.com

Back to top Go down

Re: stiifi...странна птица!

Post  ivenceto_1996 on Thu Apr 02, 2009 5:16 am

на кака птичето Laughing

амии така..
къде и с кого беще първата ти екскурзия?
кучета или котки?
кой са двете ти училища?
какви са?
трудно ли е?
любопитен човек ли си?

е това е от мен, скоро ще ми хрумне още нещо и пак ще те засипя с въпроси Razz
ivenceto_1996

View user profile

Back to top Go down

Post  stiifi on Thu Apr 02, 2009 5:25 am

ivenceto_1996 wrote:на кака птичето Laughing

амии така..
къде и с кого беще първата ти екскурзия?
кучета или котки?
кой са двете ти училища?
какви са?
трудно ли е?
любопитен човек ли си?

е това е от мен, скоро ще ми хрумне още нещо и пак ще те засипя с въпроси Razz
Така.

1.Първата ми екскурзия мисля, че беше в 1-ви клас с г-жа Радева, ходихме във Велико Търново.
2.Ами и двете. В момента съм горда собственичка на 3 мързеливи като мен котки, но съм имала и куче, така че не мога да отговоря конкретно.
3.Двете ми училища са Професионалната гимназия по туризъм в град Варна и 1-ва Езикова Гимназия - Варна.
4. Какви са? Ами готини. Като изключим часовете немски и английски, всичко е точно Laughing
5.Трудно? Ами зависи как ще си го направиш. Понякога ми се събира твърде много за учене, но друг път дори не си отварям учебниците.
6.Ами може да се каже, че съм любопитна, да! Обичам да знам повече от другите, за да не ме затапи някой (гадно чувство). Гледам дискавъри и анимал планет почти непрестанно(помага - тествано). Казвали са ми, че съм на всяка манджа мерудия, така че, предполагам, има хляб в мене

Благодаря ти за въпросите, Ив <3
stiifi
Admin

Back to top Go down

Post  elfsi on Mon Jul 13, 2009 5:18 am

Здрастии!! Две питанки имам само:

това с двете училища хич не мога да го схвана о.О как става номера о.О Laughing

ии

тая година ще съм зайче в Първа.. ще ми дадеш ли морковче Embarassed Laughing Laughing
elfsi

View user profile

Back to top Go down

Post  stiifi on Sun Sep 13, 2009 8:03 am

elfsi wrote:Здрастии!! Две питанки имам само:

това с двете училища хич не мога да го схвана о.О как става номера о.О Laughing

ии

тая година ще съм зайче в Първа.. ще ми дадеш ли морковче Embarassed Laughing Laughing
НАЙ-ПОСЛЕ се регнах в старата тегистрация!

Моркови ще ти купя цяло кило, Елфси!
Иначе с двете даскала..бера кахъри Laughing
stiifi
Admin

Back to top Go down

Post  tartufo on Thu Apr 14, 2011 8:33 pm

stiifi wrote:Здравейте на всички! Казвам се Стефани, живея в град Варна и съм администратор на този форум. Обичам музиката и киното, вярвам че и други са като мен, затова и създадох този форум. Приятелски настроена съм към всички и съм готова да ви помогна във всеки един момент. Няколко любопитни факта за мен:

1.Не обичам гъби и морски дарове (въобще, нещо излязло от водата). Просто стомаха ми не ги понася!
2.Научих се да карам колело, когато бях на 13.
3.Уча в две училища едновременно.
4.Скачала съм с парашут.
5.По-малка съм отколкото предполагате Wink

Нямам любим стил музика, но имам предпочитания към алтърнитив, рок и метъл музиката. Любимите ми групи са Three Days Grace и Metallica. Обожавам ги ! Напоследък съм се запалила и по гънс...шанс.
Пея в хор, откакто съм на 6 и съм ходила в Русия, Белгия, Австрия и Германия с диригентката и хора. Имам късмет, че леля ми е стюардеса и ме е водила в Париж, Дубай, Лондон, Сидни и Бразилия. Не мога да кажа, че харесвам всичките страни, защото престоя на леля ми за жалост беше само 2 дни и неможах да видя нищо необикновено. Все пак, от тогава съм запалена туристка и обичам да пътувам извън страната. Бях и планинарка по едно време, но на 25-ти Август 2006-та ме накараха да извървя над 56 км. по 30 градусов наклон само за един ден, за да стигнем Мусала без лифт. Вече не искам и да чуя за Рила a-sick08 . Обичам да рисувам, но не мога, затова и не си давам много зор. Когато имам нужда от рисунка, просто карам някоя приятелка да ми направи една...толкова е просто. Не съм манипулаторка, но умея да изнудвам. Не е нарочно, в повечето случаи дори жертвите ми не се усещат, но е факт, че почти винаги получавам ,това което искам.

Ако имате въпроси...задавайте ги! Very Happy
A takiva gubi iade6 li, straxotni sa opita gi

www.truffles.bg
www.truffles-bg.com

tartufo

View user profile

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top